«1...7879808182...128»

Felhasználó
11 éve
Banán.
Semmivel nincs kevesebb jogok és rangod, mint azelőtt mielőtt visszajöttem -.- Annyi, hogy nem alapító vagy.

A "jogosztogatást meg kicsit erősnek érzem.
15 tagból 3-nak adtam jogot. 3 fórum modi és 2 toborzó.
Szerintem ez abszolút logikus, mértéktartó és elfogadható.
Ha minden 2. embernek dobálgatnám a jogokat még megérteném.
De igy sajnos nem megy :/

Adminisztrátor
11 éve
Gaara, fogd mar fel, hogy nem az zavar, hogy nekem mennyi rangom van vagy nincs. Ami idegesit, hogy kiosztod a rangokat/jogokat, es a magad reszerol elintezetnek tekintesz mindenfele CL aktivitast, oylannyira, hogy be sem jelented, hogy afk leszel napokig. Ahogy mondtad, ez igy nem megy. Szerintem a tobbiek is orulnenek egy oylan CLnek, aki foglalkozik is a klannak (aktivan), es mondjuk CWre is elmenne veluk.

Te (minden tiszteletel) lofaszt nem csinalsz.

Felhasználó
11 éve
Na Banikám, ha gondod lenne a memóriával szedj valami csodabogyót.
Már leírtam, hogy miért nem szóltam hogy elmegyek, nem fogom még egyszer megtenni.
A CW-re meg magánéleti gondok miatt nem tudtam elmenni, amit ha nem haragszol nem osztok meg mindenkivel.

Adminisztrátor
11 éve
En ezt megertem, de akkor megint felmerul a dolog, hogy akar csaladi problemak, akar munka, akarmi miatt nem vagy eleg aktiv, akkor meirt ragaszkodsz ahhoz, hogy CL legyel? Alapjaraton Zak hivott vissza teged, akirol utobb kiderult, hogy csak hisztizni tud, es az sem volt mas.

Felhasználó
11 éve
Hát nem hiszem hogy a mostanin kívül máskor hivatkoztam volna magánéleti gondokra.
Miskolc meg csak most van szintén. Szóval szerintem abszolút kibírható ez a kis idő, ráadásul jogotok is van mindenhez, ergo nyugodtan elmehetek. ;)

Adminisztrátor
11 éve
My point exactly. Soha nem hivatkozol semmire, mert nem is zavar, hogy nem vagy itt. Minket igen. Legalabbis engem nagyon. Msot is pontosan ezt irtad le. 'Vannak jogaitok, en nem kellek.' Ha igy gondolod, akkor ne akarj CL lenni.

Az is vicces, hogy tovabbra sem kered a tobbiek a tobbiek velemenyet. Persze, szabadon irhatnak, de meg sem kerdezed oket.

Felhasználó
11 éve
>< rendezzétek már le. >< olyan nyomasztó ezt olvasni :|

Felhasználó
11 éve
Figyelj Banán. A között hogy 'Vannak jogaitok, en nem kellek.' meg vannak jogaitok és ha én netán nem lennék ha dönteni kell, csináljátok között hatalmas jelentésbeli különbség van.

A többiek véleményét azért nem kértem ki, mert ebbe mindenkinek beleszólása van, mindenkinek ki kellene venni a részét és elmondani a véleményét.
De ahogy látom, te bőszen hajtogatod hogy kérjem ki más véleményét, én elmondtam miért nem kérem. Ez a te óhajod, mégsem kész meg senki hogy mondja el.
Olyat várj el mástól amire te magad is képes vagy. ez nem hülyeség ;)

ladyke, nekem nyomasztó ezt csinálni, de amig Banán wehrmacht főtisztnek érzi magát Sztalingrádnál, nem tudok mit csinálni :/

Felhasználó
11 éve
Ezért asztalt kellesz borítanom.
(╯°□°)╯︵ ┻━┻

Ez az én asztalom? :D

Felhasználó
11 éve
Na csak sikerült barkácsolni egy asztalt?? :D
«1...7879808182...128»